Institutional Repository of Vadym Hetman Kyiv National Economic University

Browsing by Author "Заріпова, Анна Олександрівна"

Browsing by Author "Заріпова, Анна Олександрівна"

Sort by: Order: Results:

 • Заріпова, Анна Олександрівна (ДВНЗ «Київський національний університет імені Вадима Гетьмана», 2016-03-29)
  Розглянуто сутність процесів комерціалізації та трансферу технологій, досліджено трактування цих понять різними науковцями та організаціями. Здійснено порівняння процесів за набором критеріїв.
 • Литюга, Юлія Володимирівна; Литюга, Юлия Владимировна; Заріпова, Анна Олександрівна (ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», 2015)
  У статті розглянуто основні інтерпретації концепції ланцюга створення вартості та методи його побудови; досліджено еволюцію даної концепції від ланцюга до мережі; з’ясовано підходи до управління ланцюгом цінності.
 • Заріпова, Анна Олександрівна; Zaripova, Anna; Зарипова, Анна Александрівна (ДВНЗ «Київський національний університет імені Вадима Гетьмана», 2016)
  У статті зосереджено фокус на процесі здійснення комерціалізації інноваційного продукту. Розглянуто способи комерціалізації через залучення нових технологій і методів із-зовні, а також створення спільних підприємств для ...
 • Заріпова, Анна Олександрівна (ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», 2017-03)
  Розглянуто питання сутності процесів дифузії та комерціалізації інновацій. Досліджено фактори впливу на здійснення кожного процесу та наведено статистику інноваційності українських компаній за рейтингом інноваційності.
 • Заріпова, Анна Олександрівна; Zaripova, Anna; Зарипова, Анна Александровна (ДВНЗ «Київський національний університет імені Вадима Гетьмана», 2016-10-13)
  Досліджено підходи до визначення терміну інноваційний продукт, розглянуто типологізацію інновацій. Розглянуто оцінювання інноваційного продукту в процесі його комерціалізації.

Search DSpace

Browse

My Account