DSpace Institutional Repository of Vadym Hetman Kyiv National Economic University
 

iRKNEU >
Наукова періодика КНЕУ >

Міжнародна економічна політика : [309]

Community home page

Logo
 
 
or browse 

Журнал «Міжнародна економічна політика»

почав своє існування у 2003 році. Перший випуск журналу опубліковано у 2004 році.


Свідоцтво про державну реєстрацію: № КВ 8829 від 03.06.04, видане Державним комітетом телебачення і радіомовлення України
Міжнародна система реєстрації та надання штрих-кодів для журналів: ISSN : 1811-9824 (україномовне видання)

        1811-9832 (англомовне видання)

1812-0660 (on-line)

Фахова реєстрація у ВАК України:
Постанова ВАК України «Про внесення періодичних друкованих наукових фахових видань до «Переліку наукових фахових видань України» № 1-05/7 від 04.07.2006 року.

Перереєстрація: Постанова ВАК України № 1-05/4 від 26.05.2010 року.

Галузь науки: міжнародна економіка
Періодичність видання: двічі на рік
Мови видання:     українська, англійська
 Засновник:

Київським національним економічним університетом. Його спільно випускали та підтримували Київський національний економічний університет (Україна) і Центр торгової політики та права при Карлтонському й Оттавському університетах (Канада).

 Видавець:

Cамоврядний (автономний) дослідницький ВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана"

Редколегія

Основними цілями журналу є сприяння прогресу знань у галузі міжнародної економічної політики в колах науковців і практиків не лише України, а й інших країн світу та сприяння обміну ідеями та розвитку діалогу щодо міжнародних торговельно-економічних питань. Журнал намагається досягти цих цілей шляхом забезпечення форуму для публікації результатів досліджень науковців і практиків з усього світу.

Редколегією журналу приймаються статті, пов'язані з питаннями торгівлі, інвестицій та менеджменту в Україні чи інших країнах з перехідною економікою, а також на теми фінансової стабільності, економічних реформ, співробітництва, права, політекономії, міжнародних фінансових організацій, іншими питаннями, які доводиться вирішувати розвинутим країнами, країнам з перехідною економікою та країнам, що розвиваються. Насамперед, розглядаються статті, що мають практичне значення для державних діячів, науковців та інших професіоналів, які працюють у сфері зовнішньоекономічної політики.

Журнал є цінним джерелом інформації для практиків і науковців у галузі міжнародної економіки та права, оскільки сприяє обміну знаннями, результатами досліджень й ідеями у цій сфері.


Sub-communities within this community

 

DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback