DSpace Інституційний репозитарій Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»
 

iRKNEU >
Факультет економіки та управління (ФЕтаУ) >
Кафедра національної економіки та публічного управління >

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.kneu.edu.ua/handle/2010/15575

Назва: Економіка суспільного сектору
Автори: Єфремов, Дмитро Петрович
Efremov, Dmytro
Ефремов, Дмитрий Петрович
Федірко, Наталія Вікторівна
Fedirko, Nataliia Viktirivna
Федирко, Наталия Викторовна
Дата збереження: 2016-03-21T08:16:15Z
Дата публікації: 2014
Видавець: ДВНЗ «Київський національний університет імені Вадима Гетьмана»
Бібліографічний опис: Єфремов Д. П. Економіка суспільного сектору : навч. посіб. / М-во освіти і науки України, ДВНЗ «Київ. нац. екон. ун-т ім. Вадима Гетьмана» ; Д. П. Єфремов, Н. В. Федірко. – Київ : КНЕУ, 2014. – 351 с.
Короткий огляд (реферат): Вивчення особливостей побудови і структури економіки суспільного сектору є важливим, зважаючи на постійне підвищення масштабності та ролі держави в організації всіх сфер економічної діяльності. Розширення прав і свобод громадян передбачає зміну функцій держави та методів державного управління процесами забезпечення цих прав і свобод. Знання основ теорії суспільного сектору, методів аналізу ефективності держави в економічній системі та практики управління суспільним сектором є особливо цінними для посадовців та керівників. Від уміння грамотно оцінити задачі та обмеження, які суспільство покладає на органи влади, і правильно підібрати інструменти арсеналу державного менеджменту для реалізації поставлених задач залежатиме ефективність функціонування не тільки урядових, але й приватних структур всередині економіки та її позиції на міжнародній арені.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.kneu.edu.ua/handle/2010/15575
ISBN: 978–966–483–929–4
Розташовується у колекціях:Навчальні посібники
Кафедра національної економіки та публічного управління

Файли цього матеріалу:

Файл Опис РозмірФормат
efremov.pdf4,63 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити

Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

 

Програмне забезпечення DSpace Авторські права © 2002-2005 Массачусетський технологічний інститут та Х’юлет Пакард - Зворотний зв’язок