DSpace Інституційний репозитарій Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»
 

iRKNEU >
Наукові роботи студентів >
Матеріали наукових студенських конференцій >

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.kneu.edu.ua/handle/2010/17306

Назва: Облік, аналіз та аудит: еволюція, сучасний стан та перспективи розвитку
Редактори: Бондар, Микола Іванович
Єфіменко, Василій Іванович
Кіндрацька, Любомира Максимівна
Кузьмінський, Юрій Анатолійович
Петрик, Олена Анатоліївна
Свірко, Світлана Володимирівна
Дата збереження: 2016-05-04T10:41:36Z
Дата публікації: 9-гру-2014
Видавець: ДВНЗ «Київський національний університет імені Вадима Гетьмана»
Бібліографічний опис: Облік, аналіз та аудит: еволюція, сучасний стан та перспективи розвитку : зб. матеріалів Всеукр. студ. наук.-практ. конф., 9 груд. 2014 р. / М-во освіти і науки України, ДВНЗ «Київ. нац. екон. ун-т ім. В. Гетьмана», облік.-екон. ф-т ; редкол.: М. І. Бондар (голова) [та ін.]. – Київ : КНЕУ, 2014. – 392 с.
Короткий огляд (реферат): У збірнику представлені тези доповідей учасників Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Облік, аналіз та аудит: еволюція, сучасний стан та перспективи розвитку». Матеріали конференції присвячені визначенню та вирішенню питань з удосконалення процесу обліку, аналізу та аудиту в контексті розвитку економічної науки та практики. В збірнику окреслене коло проблем та запропоновані пропозиції щодо механізму удосконалення якості обліково-аналітичної інформації, що буде цікавим та корисним для студентів та молодих науковців для подальших наукових досліджень з обліку й аудиту.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.kneu.edu.ua/handle/2010/17306
ISBN: 978–966–483–958–4
Розташовується у колекціях:Матеріали наукових студенських конференцій

Файли цього матеріалу:

Файл Опис РозмірФормат
oblik_analiz_audyt_14.pdf3,16 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити

Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

 

Програмне забезпечення DSpace Авторські права © 2002-2005 Массачусетський технологічний інститут та Х’юлет Пакард - Зворотний зв’язок