DSpace Інституційний репозитарій Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»
 

iRKNEU >
Наукові роботи студентів >
Матеріали наукових студенських конференцій >

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.kneu.edu.ua/handle/2010/21658

Назва: Сучасні інформаційні технології та системи в управлінні
Редактори: Устенко, Станіслав Веніамінович
Рамазанов, Султанахмед Курбанович
Степаненко, Ольга Петрівна
Тішков, Богдан Олександрович
Помазун, Оксана Миколаївна
Дата збереження: 2017-06-02T10:40:45Z
Дата публікації: кві-2017
Видавець: ДВНЗ Киевский национальный экономический университет имени Вадима Гетьмана
Бібліографічний опис: Сучасні інформаційні технології та системи в управлінні [Електронний ресурс] : зб. матеріалів І Всеукр. наук.-практ. конф. молодих вчених, аспірантів і студентів, 6–7 квіт. 2017 р. / М-во освіти і науки України, ДВНЗ «Київ. нац. екон. ун-т ім. Вадима Гетьмана» [та ін.] ; [редкол.: С. В. Устенко (голова) та ін.]. – Електрон. текст. дані. – Київ : КНЕУ, 2017. – 213 с. – Назва з титул. екрану.
Короткий огляд (реферат): Розглянуто проблеми розроблення та впровадження інформаційних систем і технологій в економіці, техніці, логістиці, туризмі та екології. Проаналізовано й узагальнено концептуальні, теоретико- методологічні та практичні підходи до використання сучасного економіко-математичного апарату та інноваційних інформаційних технологій у науці та освіті. Приділено увагу питанням застосування прогресивних інтернет-технологій у бізнесі. Розглянуто широке коло питань упровадження систем підтримки прийняття рішень, нейронних мереж та моделювання економічних процесів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.kneu.edu.ua/handle/2010/21658
ISBN: 978-966-926-157-1
Розташовується у колекціях:Матеріали наукових студенських конференцій

Файли цього матеріалу:

Файл Опис РозмірФормат
17-5315_1.pdf5,62 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити

Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

 

Програмне забезпечення DSpace Авторські права © 2002-2005 Массачусетський технологічний інститут та Х’юлет Пакард - Зворотний зв’язок