DSpace Інституційний репозитарій Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»
 

iRKNEU >
Факультет обліково-економічний >
Кафедра обліку і оподаткування >

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.kneu.edu.ua/handle/2010/23566

Назва: Консолідація фінансової звітності
Автори: Пантелеєв, Володимир Павлович
Panteleev, Volodymir
Пантелеев, Владимир Павлович
Безверхий, Костянтин Вікторович
Bezverkhyi, Kostiantyn
Безверхий, Константин Викторович
Дата збереження: 2018-01-26T08:51:57Z
Дата публікації: 2016
Видавець: ДП «Інформаційно-аналітичне агентство»
Бібліографічний опис: Пантелеєв В. П. Консолідація фінансової звітності : навч. посіб. / Нац. акад. статистики, обліку та аудиту ; В. П. Пантелеєв, К. В. Безверхий. – Київ : ДП «Інформ.-аналіт. агентство», 2016. – 429 с.
Короткий огляд (реферат): Потреби користувачів у якісній консолідованій фінансовій звітності, а також необхідність оновлення нормативно-правової бази обліку та звітності в умовах їх переходу на міжнародні стандарти, вимагають належного теоретичного, організаційного та методичного забезпечення формування показників такої звітності. Отже, особливого значення набуває вирішення питань розробки методики консолідації фінансової звітності групи підприємств. Управління групою підприємств передбачає належну підготовку консолідованої фінансової звітності, яка відображає фінансовий стан, результати діяльності та рух грошових коштів материнського та його дочірніх підприємств як єдиної економічної одиниці. У навчальному посібнику висвітлено теоретичні, економічні та правові основи консолідації фінансової звітності групи підприємств, наведено вимоги МСБО, МСФЗ та законодавства України щодо консолідаційних процедур. Основу посібника утворює викладення методичних засад підготовки, визнання та заповнення статей усіх форм консолідованої фінансової звітності, а саме: Консолідованого балансу (Звіту про фінансовий стан), форма № 1-к; Консолідованого звіту про фінансові результати (Звіту про сукупний дохід), форма № 2-к; Консолідованого звіту про рух грошових кошті, форми № 3-к та № 3-кн; Консолідованого звіту про власний капітал, форма № 4-к, що передбачені у НП(С)БО 1 «Загальні вимоги до фінансової звітності» та НП(С)БО 2 «Консолідована фінансова звітність». Розкриваються призначення, інформаційні джерела та порядок наповнення кожної форми звітності, використання статей форми для аналізу й управління економікою. Крім «бланкових» форм у навчальному посібнику висвітлюється методика формування приміток до консолідованої фінансової звітності, правила виправлення помилок, консолідація фінансової звітності холдингів а також консолідація звітів в іноземних валютах. При підготовці посібника використано багатий досвід викладання авторами дисципліни «Консолідація фінансової звітності» у ВНЗ України. Навчальний посібник розрахований на студентів вузів спеціальності 8.03050901 – «Облік і аудит», які навчаються за програмою підготовки магістрів. Він також може бути використаний для підготовки керівників, економістів, бухгалтерів, менеджерів, аудиторів та спеціалістів, які професійно займаються підготовкою та використанням звітності підприємства та групи підприємств.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.kneu.edu.ua/handle/2010/23566
ISBN: 978-617-571-132-3
Розташовується у колекціях:Навчальні посібники
Кафедра обліку і оподаткування

Файли цього матеріалу:

Файл Опис РозмірФормат
429.pdf4,51 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити

Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

 

Програмне забезпечення DSpace Авторські права © 2002-2005 Массачусетський технологічний інститут та Х’юлет Пакард - Зворотний зв’язок