DSpace Інституційний репозитарій Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»
 

iRKNEU >
Наукова періодика КНЕУ >
Маркетинг в Україні >
2018 рік >
№ 2 (107) березень – квітень >

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.kneu.edu.ua/handle/2010/25566

Назва: Визначення стратегії збуту в кіберсередовищі на промисловому ринку
Автори: Зозульов, Олександр В.
Домашева, Єлизавета А.
Ключові слова: маркетинг в кіберсередовищі
схема збуту в кіберсередовищі
стратегія збуту в кіберсередовищі
детермінанти вибору стратегії
електронна комерція
Дата збереження: 2018-09-18T11:13:13Z
Дата публікації: 2018
Видавець: ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»
Бібліографічний опис: Зозульов О. В. Визначення стратегії збуту в кіберсередовищі на промисловому ринку / Зозульов О. В., Домашева Є. А. // Маркетинг в Україні. – 2018. – № 2. – С. 46–54.
Короткий огляд (реферат): Інформаційне середовище сприяє появі та розвитку нових технологій, удосконаленню існуючих бізнес-процесів. Базові інструменти трансформуються відповідно до вимог сучасності. Маркетологи адаптують навколишнє середовище з усе більшою орієнтацією на споживачів та максимальне задоволення їх потреб. Тому важливо розуміти вектори подальших дій, які формують стратегію. Об’єктом дослідження обрано стратегію збуту в кіберсередовищі. У статті розкрито ключові відмінності маркетингу в офлайн та онлайн середовищі. Відображено схему збуту в кіберсередовищі з урахуванням наведених особливостей. Розроблено класифікацію стратегій збуту для учасників ринку В2В та виділено критерії групування. Акцентується увага на певній ієрархічності вибору, коли кожен наступний крок залежить від попереднього. Даний факт обумовлює необхідність виділення якісних та кількісних детермінантів, які розглядаються при визначенні стратегії збуту. Оригінальний авторський погляд буде цікавим спеціалістам у сфері маркетингу, торгівлі, підприємницької діяльності в цілому.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.kneu.edu.ua/handle/2010/25566
ISSN: 1606-3732
Розташовується у колекціях:№ 2 (107) березень – квітень

Файли цього матеріалу:

Файл Опис РозмірФормат
MU_18_2_5.pdf434,48 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити

Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

 

Програмне забезпечення DSpace Авторські права © 2002-2005 Массачусетський технологічний інститут та Х’юлет Пакард - Зворотний зв’язок