Матеріали науковців сторонніх організацій

 

Collections in this community

Recent Submissions

 • Брітченко, Ігор Геннадійович; Бритченко, Игорь Геннадиевич; Бєлявцев, М. І.; Тягунова, Н. М. (Полтавський університет споживчої кооперації України, 2008)
  У навчальному посібнику викладено теорію та наукові основи маркетингу в банках, основні параметри маркетингу механізмів формування, функціонування та розподілу банківського капіталу, його інструментарій, продукти, процеси, ...
 • Трикозенко, О. Г.; Брітченко, Ігор Геннадійович; Бритченко, Игорь Геннадиевич (Полтавський університет економіки і торгівлі, 2011)
  У монографії викладено теоретичні та практичні аспекти формування, впровадження та просування інноваційних підходів до клієнтели комерційного банку як інструменту визначення його вартості.
 • Евич, Юрий Юрьевич; Бритченко, Игорь Геннадиевич; Брітченко, Ігор Геннадійович (Полтавский университет экономики и торговли, 2014)
  В монографии изложены актуальные вопросы продвижения образовательных продуктов в национальном интернет-пространстве Украины. Рассмотрены интернет-продукты образовательных учреждений, продвигающих продукты МВА на рынке ...
 • Мікловда, В. П.; Брітченко, Ігор Геннадійович; Бритченко, Игорь Геннадиевич; Дідович, Ю. О.; Кубіній, Н. Ю. (Полтавський університет економіки і торгівлі, 2013)
  У монографії викладено теоретичні та практичні аспекти стратегічного управління та досліджені фактори, дія яких обумовлює ефективність стратегічного менеджменту в сучасних умовах господарювання.
 • Підмогильний, Олександр Олександрович (Донецьк : ЛАНДОН-ХХІ, 2013)
  У посібнику розглянуті питання організації та здійснення фінансового контролю органами Державної фінансової інспекції України за сферою закупівель за державні кошти.