DSpace Інституційний репозитарій Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»
 

iRKNEU >
Авторські роботи науковців >
Посібники >

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.kneu.edu.ua/handle/2010/9236

Назва: Організація та здійснення контролю органами державної фінансової інспекції України за сферою державних закупівель
Автори: Підмогильний, Олександр Олександрович
Ключові слова: фінансовий контроль
державні закупівлі
Дата збереження: 2015-09-01T09:09:48Z
Дата публікації: 2013
Видавець: Донецьк : ЛАНДОН-ХХІ
Бібліографічний опис: Підмогильний О. О. Організація та здійснення контролю органами державної фінансової інспекції України за сферою державних закупівель : практ. посіб. / О. О. Підмогильний. – Донецьк : ЛАНДОН-ХХІ, 2013. – 255 с.
Короткий огляд (реферат): У посібнику розглянуті питання організації та здійснення фінансового контролю органами Державної фінансової інспекції України за сферою закупівель за державні кошти.
Висвітлена роль та місце органів Держфінінспекції України у сфері контролю за державними закупівлями; запропоновано низку підготовчих дій, направлених на підвищення якості проведення контрольних заходів у сфері державних закупівель; розкрито основні методологічні аспекти проведення контрольних заходів у цій сфері; досліджено надані органам Держфінінспекції нормами законодавства повноваження щодо вжиття заходів за результатами виявлених порушень та зловживань у сфері прок’юременту та недопущення їх здійснення у подальшому.
Крім того, у посібнику обґрунтовано доцільність та дієвість використання в ході проведення контролю за державними закупівлями інформаційних ресурсів мережі Інтернет задля отримання елементів новизни при ревізійних діях.
Посібник повинен стати у нагоді працівникам органів Державної фінансової інспекції України, інших органів державного регулювання та нагляду у сфері державних закупівель, посадовим особам комітетів конкурсних торгів замовників, учасникам процедур закупівель за державні кошти, державним службовцям та посадовим особам місцевого самоврядування, студентам, викладачам та фахівцям навчальних закладів економічного направлення, а також іншим зацікавленим особам.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.kneu.edu.ua/handle/2010/9236
ISBN: 978-617-7049-52-3
Розташовується у колекціях:Практикуми
Посібники

Файли цього матеріалу:

Файл Опис РозмірФормат
Pidmohylny.pdf1,42 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити

Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

 

Програмне забезпечення DSpace Авторські права © 2002-2005 Массачусетський технологічний інститут та Х’юлет Пакард - Зворотний зв’язок