DSpace Інституційний репозитарій Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»
 

iRKNEU >
Авторські роботи науковців >
Монографії >

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.kneu.edu.ua/handle/2010/9314

Назва: Клієнтела як механізм визначення вартості комерційного банку
Автори: Трикозенко, О. Г.
Брітченко, Ігор Геннадійович
Бритченко, Игорь Геннадиевич
Ключові слова: клієнтела
вартість комерційного банку
конкурентоспроможність банку
комерційний банк
Дата збереження: 2015-09-04T08:02:07Z
Дата публікації: 2011
Видавець: Полтавський університет економіки і торгівлі
Бібліографічний опис: Трикозенко О. Г. Клієнтела як механізм визначення вартості комерційного банку : монографія / О. Г. Трикозенко, І. Г. Брітченко ; Полтав. ун-т економіки і торгівлі. - Полтава, 2011. - 229 c.
Короткий огляд (реферат): У монографії викладено теоретичні та практичні аспекти формування, впровадження та просування інноваційних підходів до клієнтели комерційного банку як інструменту визначення його вартості.
Розкрито теоретичні основи оцінки вартості комерційного банку, підвищення конкурентоспроможності комерційного банку шляхом визначення його клієнтели, здійснено моделювання вартості комерційного банку з урахуванням його клієнтели.
Для викладачів, аспірантів, магістрів і спеціалістів, а також для наукових працівників, банківських працівників, підприємців і тих, кого цікавлять маркетингова діяльність банку та банківської системи України.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.kneu.edu.ua/handle/2010/9314
Розташовується у колекціях:Монографії

Файли цього матеріалу:

Файл Опис РозмірФормат
Britchenko_Trikozenko.pdf3,44 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити

Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

 

Програмне забезпечення DSpace Авторські права © 2002-2005 Массачусетський технологічний інститут та Х’юлет Пакард - Зворотний зв’язок