Show simple item record

dc.contributor.authorСільченко, Марина Валеріївна
dc.contributor.authorSilchenko, Maryna
dc.date.accessioned2015-03-30T13:03:33Z
dc.date.available2015-03-30T13:03:33Z
dc.date.issued2001
dc.identifier.citationСільченко М. В. Хеджування ризиків в опціонній торгівлі / М. В. Сільченко // Ризикологія в економіці та підприємництві: Зб. наукових праць за матеріалами міжнародної науково-практичної конференції (27-28 березня 2001 року). – К.: КНЕУ, Академія ДПС України, 2001. - С.371-372.uk
dc.identifier.urihttps://ir.kneu.edu.ua:443/handle/2010/6061
dc.description.abstractУ тезах представлено формування стратегії хеджування ризиків опціонної торгівлі на базі моделі Блека-Шоулзаuk
dc.language.isoukuk
dc.publisherДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана"uk
dc.subjectдеривативuk
dc.subjectопціонuk
dc.subjectхеджування ризикуuk
dc.subjectмодель Блека-Шоулзаuk
dc.subjectволатильність базового активуuk
dc.subjectсправедлива ціна опціонуuk
dc.titleХеджування ризиків в опціонній торгівліuk
dc.typeArticleuk


Files in this item

Thumbnail

This item appears in the following Collection(s)

Show simple item record