Мале та середнє підприємництво в експортноорієнтованій стратегії розвитку України

Loading...
Thumbnail Image
Date
2007-07
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
ДВНЗ «Київський національний університет імені Вадима Гетьмана»
Abstract
Стаття висвітлює суттєву роль малого та середнього підприємництва в економічному розвитку України в її виході на світову арену за допомогою експортного потенціалу. Наголос робиться на різноманітних методах, шляхах і напрямах економічної політики щодо вдосконалення експортної діяльності дрібних підприємств. Зокрема звертається увага на підтримку з боку держави, міжнародних організацій, а також об’єднань підприємців-експортерів. Обов’язковим, на думку автора, є аналіз світового досвіду заходів поліпшення та стимулювання малого й середнього експортного бізнесу. Автор звертається не лише до досвіду економічно розвинутих країн, а й до таких, що перебувають або колись перебували на такому політико-економіко-соціальному етапі, на якому тепер перебуває Україна. Наводиться перелік елементів політики вдосконалення експортного підприємництва та їхня сутність, а також перспектива подальшого розвитку.
Description
Keywords
глобалізація, експорт, державна зовнішньоекономічна політика, малі та середні підприємства, експортний потенціал, підприємництво
Citation
Євдокимова Ю. Мале та середнє підприємництво в експортноорієнтованій стратегії розвитку України / Ю. Євдокимова // Міжнародна економічна політика. – 2007. – № 2. – С. 58–83.