Великi вiдхилення для випадкової еволюцiї з незалежними приростами в схемi пуассонової апроксимацiї з розщепленням та подвiйним укрупненням
dc.contributor.author | Шушарін, Юрій Вікторович | |
dc.contributor.author | Шушарин, Юрий Викторович | |
dc.contributor.author | Самойленко, В. І. | |
dc.date.accessioned | 2016-05-16T12:32:12Z | |
dc.date.available | 2016-05-16T12:32:12Z | |
dc.date.issued | 2014 | |
dc.description.abstract | В роботi проведено асимптотичний аналiз проблеми великих вiдхилень для випадкової еволюцiї з незалежними приростами в схемi пуасcонової апроксимацiї з розщепленням та подвiйним укрупненням. Великi вiдхилення для випадкової еволюцiї з незалежними приростами визначаються експоненцiйним генератором для стрибкового процесу з незалежними приростами. | uk |
dc.identifier.citation | Самойленко І. В. Великi вiдхилення для випадкової еволюцiї з незалежними приростами в схемi пуассонової апроксимацiї з розщепленням та подвiйним укрупненням / І. В. Самойленко, Ю. В. Шушарін // Журнал обчислювальної та прикладної математики. Серія: Прикладна математика / Київ. нац. ун-т ім. Тараса Шевченка ; редкол.: О. Ю. Грищенко [та ін.]. – Київ : ТВіМС, 2014. – Вип. 3. – С. 167–172. | uk |
dc.identifier.uri | https://ir.kneu.edu.ua:443/handle/2010/17545 | |
dc.language.iso | uk | uk |
dc.publisher | Київський національний університет імені Тараса Шевченка | uk |
dc.subject.udc | 519.21 | uk |
dc.title | Великi вiдхилення для випадкової еволюцiї з незалежними приростами в схемi пуассонової апроксимацiї з розщепленням та подвiйним укрупненням | uk |
dc.type | Article | uk |