Підприємства молокопродуктового підкомплексу в умовах ринкової трансформації економіки України

Loading...
Thumbnail Image
Date
2001
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»
Abstract
Аналізується діяльність підприємства молокопродуктового підкомплексу в умовах ринкової трансформації економіки України та обгрунтовується стратегія їх розвитку в сучасних умовах.
Description
Keywords
молокопродуктовий підкомплекс, ціни на сільськогосподарську продукцію, інтеграційні об’єднання підприємств молокопродуктового підкомплексу, масовий і сегментований маркетинг
Citation
Савицька В. Г. Підприємства молокопродуктового підкомплексу в умовах ринкової трансформації економіки України / В. Г. Савицька // Організаційно-економічні проблеми розвитку АПК : в 4 ч. / Ін-т аграр. екон. укр. ААН ; за ред. П. Т.Саблука. – Київ : ІАЕ, 2001. – Ч. 4: Ціноутворення, інфраструктура аграрного ринку та виробничий потенціал в АПК. – С. 189–193.