Наслідки глобалізації для банківської системи України
Loading...
Date
2011
Authors
Диба, Михайло Іванович
Dyba, Mykhailo
Дыба, Михаил Иванович
Поліщук, Євгенія Анатоліївна
Polishchuk, Yevheniia
Полищук, Евгения Анатольевна
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Український інститут розвитку фондового ринку
Abstract
Розглянуто основні наслідки глобалізації у банківській системі під впливом світової фінансової кризи.
Економічний, соціально-політичний, культурний розвиток людства на межі ХХ-ХХІ ст. відбувається під знаком глобалізації. Зростають міжнародна торгівля та інвестиції, небачених досі масштабів досягла диверсифікація світових фінансових
ринків і ринків робочої сили, відчутно зросла роль ТНК у світогосподарських процесах, загострилася глобальна конкуренція, з’явилися системи глобального менеджменту. Питання впливу глобалізації на банківську систему України у кризовий період та її наслідків для його подальшого розвитку безумовно є актуальним.
Description
Keywords
Citation
Диба М. Наслідки глобалізації для банківської системи України / М. Диба, Є. Поліщук // Ринок цінних паперів України. – 2011. – № 1–2. – С. 65–68.